online-update - en to sl translation catalogue (100 entries)

en: Scheduled Online Update Enabled
sl: Redno spletno posodabljanje je omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Daily at %1:%2
sl: Dnevno ob %1:%2

en: Only Download Patches
sl: Popravke samo prenesi

en: Cannot fetch remote server list. Only user-defined patch
    sources will be available.
    
    Possible solution:
    Check network connection.
sl: Nedosegljiv seznam oddaljenih strežnikov. Na voljo bodo
    le uporabniško določeni viri popravkov.
    
    Mogoča rešitev:
    Preverite mrežno povezavo.

en: Unable to read server list from disk.
sl: Ne morem prebrati seznama strežnikov z diska.

en: Could not write server list to disk.
sl: Ne morem shraniti seznama strežnikov na disk.

en: Error getting servers.
sl: Napaka pri sprejemanju strežnikov.

en: YaST2
    Initializing ...
sl: YaST
    Inicializiram ...

en: Selection
sl: Izbira

note: dummy message, which will be used in the future, but have to be translated into other languages.
en: Dialing....
sl: Izbiram...

en: Hang up....
sl: Prekinjam...

en: Could not dial to the Internet. Check your settings.
sl: Nisem mogel vzpostaviti zveze z internetom. Preverite nastavitve.

en: Could not dial to the Internet. Connect manually.
sl: Nisem mogel vzpostaviti zveze z internetom. Povežite se ročno.

en: Error occured while closing the connection to the Internet.
sl: Med prekinjanjem zveze z internetom je prišlo do napake.

en: Do not show this message again.
sl: Tega sporočila ne prikaži znova.

en: Skip
sl: Preskoči

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Install
sl: Namesti

en: The package "%1" is not a SuSE package.
    Install anyway?
sl: Paket "%1" ni SuSE paket.
    Vseeno namestim?

en: There is no connection to the Internet. Trying to connect.
sl: Ni povezave z internetom. Poskušam vzpostaviti zvezo.

en: Cannot check the packages because no GPG configuration
    or key has been found. SuSE cannot guarantee that the
    packages were created by SuSE.
sl: Ne morem preveriti paketov, ker ne najdem GPG nastavitve
    ali ključa. SuSE ne more zagotoviti, da so bili paketi
    kreirani pri SuSE-ju.

en: YOU Automatic Mode Setup
sl: Nastavitev samodejnega načina YOU

en: Automatic update is executed by a daily cronjob. 
    A network connection must be available when
    the update takes place.
sl: Samodejno posodabljanje se vrši preko dnevne cron storitve
    Pri tem mora biti
    na voljo mrežna povezava.

en: Enable Automatic Update
sl: Omogoči Samodejno Posodobitev

en: Time when update is performed:
sl: Čas, ko se izvršuje posodabljanje:

en: Hour
sl: Ura

en: Minute
sl: Minuta

en: No details available.
sl: Ni podrobnosti.

en: &Details <<
sl: &Podrobnosti <<

en: &Details >>
sl: &Podrobnosti >>

en: Error
sl: Napaka

en: Try again
sl: Poizkusi znova

en: Skip Patch
sl: Preskoči popravek

en: Skip All
sl: Preskoči vse

en: Abort Update
sl: Prekini posodobitev

en: Warning
sl: Opozorilo

note: Warning text for aborting the update before a patch is installed
en: If you abort the installation now, no patch will be installed.
    Your installation will remain untouched.
sl: Če sedaj prekinete namestitev, ne bo nameščen noben popravek.
    Vaša namestitev bo ostala nedotaknjena.

note: Warning text for aborting if some patches are installed, some not
en: Patch download and installation in progress.
    If you abort the installation now, the update is incomplete.
    Repeat the update, including the download, if desired.
sl: Prenos in nameščanje popravkov je v teku.
    Če boste namestitev prekinili sedaj, bo posodobitev nepopolna.
    Po želji ponovite posodobitev, vključno s prenosom.

note: Warning text for aborting an installation during the install process
en: If you abort the installation now,
    at least one patch is not installed correctly.
    You will need to do the update again.
sl: Če prekinete namestitev sedaj,
    vsaj en popravek ne bo nameščen pravilno.
    Posodobitev boste morali ponoviti.

note: Warning text for aborting an installation without running SuSEconfig
en: If you abort the installation now, SuSEconfig will
    not be run. The patches have been installed
    correctly, but without running SuSEconfig
    some of them might not work as expected.
sl: Če sedaj prekinete namestitev, SuSEconfig ne bo
    pognan. Popravki so bili nameščeni pravilno,
    vendar brez izvajanja SuSEconfiga nekateri morda
    ne bodo delovali kot predvideno.

note: Confirm user request to abort installation
en: Really abort YaST Online Update?
sl: Zares prekinem YaST Spletno Posodobitev?

note: Button that will really abort the installation
en: &Abort Update
sl: &Prekini posodobitev

note: Button that will continue with the installation
en: &Continue Update
sl: &Nadaljuj posodobitev

en: <b>Patch:</b> %1<br>
sl: <b>Popravek:</b> %1<br>

en: <b>Summary:</b> %1<br>
sl: <b>Povzetek:</b> %1<br>

en: <b>Packages:</b>
sl: <b>Paketi:</b>

en: Patch &Details <<
sl: &Podrobnosti o popravku <<

en: Patch &Details >>
sl: &Podrobnosti o popravku >>

en: Install Patch
sl: Namestitev popravka

en: Progress Log
sl: Dnevnik napredka

en: Patch Progress
sl: Napredovanje popravka

en: Total Progress
sl: Skupno napredovanje

en: &Remove Source Packages after Update
sl: Po posodobitvi &odstrani izvorne pakete.

en: <p>After connecting to the SuSE update server,
    YaST2 will download all selected patches.
    This could take some time. Download details are shown in the log window.</p>
sl: <p>Po povezavi s SuSE strežnikom
    bo YaST prenesel vse izbrane popravke.
    To je lahko zamudno. Podrobnosti o prenosu se izpisujejo v dnevniško okno.</p>

en: <p>When the download has finished successfully, the
    patches will be installed. The progress is shown in the log window. If there
    are special messages associated with patches, they will be shown in an
    extra dialog when the patch is being installed.</p>
sl: <p>Po uspešno opravljenem prenosu bodo popravki
    nameščeni. Napredek nameščanja bo prikazan v dnevniškem oknu.
    Če obstajajo v zvezi s popravkom posebna sporočila, bodo
    le-ta prikazana v dodatnem dialogu, ko se bo popravek nameščal.</p>

en: <p>After patches are installed, the downloaded
    data is no longer needed. To delete this data, activate 
    <b>Remove Source Packages after Update</b>.</p>
sl: <p>Ko so popravki nameščeni, preneseni podatki
    niso več potrebni. Če želite izbrisati te podatke, označite
    opcijo 'Odstrani izvorne pakete po posodobitvi'.</p>

note: using SetContents (define in online_update.ycp)
en: Patch Download and Installation
sl: Prenos in namestitev popravkov

en: Patch processing failed.
sl: Procesiranje popravka ni uspelo.

en: &Username:
sl: &Uporabniško ime

en: Authentication Data
sl: Overitveni podatki

en: &Password:
sl: &Geslo:

en: &Keep Authentication Data
sl: &Obdrži overitvene podatke

en: &Clear Inputs
sl: &Izprazni vnose

en: &Login
sl: &Prijava

en: Retrieving information about new updates...
sl: Pridobivanje informacij o novih posodobitvah...

en: Authorization
sl: Avtorizacija

en: Enter the registration data.
sl: Vnesite registracijske podatke.

en: User-Defined Location
sl: Uporabniško določena lokacija

en: Initializing for CD update...
sl: Inicializiram CD posodobitev...

en: Getting a list of mirror servers...
sl: Prenašam seznam zrcalnih strežnikov...

en: There was no update executed up to now.
sl: Do sedaj ni bila izvršena še nobena posodobitev.

en: Last successful update was performed less than one day ago.
sl: Zadnja posodobitev je bila izvršena manj kot pred enim dnevom.

en: Last successful update was performed %1 day ago. | Last successful update was performed %1 days ago.
sl[0]: Zadnja posodobitev je bila izvršena pred %1 dnevom.
sl[1]: Zadnja posodobitev je bila izvršena pred %1 dnevoma.
sl[2]: Zadnja posodobitev je bila izvršena pred %1 dnevi.
sl[3]: Zadnja posodobitev je bila izvršena pred %1 dnevi.

en: System &Information
sl: Podatki o &sistemu

en: Product: %1
sl: Produkt: %1

en: Version: %1
sl: Verzija: %1

en: Base Architecture: %1
sl: Osnovna arhitektura: %1

en: Update Configuration
sl: Posodobitev nastavitve

en: &Installation source
sl: &Izvor namestitve

en: Location
sl: Lokacija

en: New Server...
sl: Nov Strežnik...

en: Edit Server...
sl: Uredi strežnik...

en: &Manually Select Patches
sl: &Ročni izbor popravkov

en: &Reload All Patches from Server
sl: Po&novno prenesi vse popravke s strežnika

en: &Configure Fully Automatic Update...
sl: Nastavi &samodejno posodobitev...

note: helptext dialog online update start screen
en: <p>YaST Online Update (YOU) is the easy way to get all recommended
    patches and security fixes from a SuSE update server.
    </p>
sl: <p>YaST Spletna Posodobitev (YaST Online Update) je enostavna pot za pridobitev
    vseh priporočenih in varnostnih popravkov s SuSE posodobitvenega strežnika.
    </p>

en: <p>
    If <b>Manually Select Patches</b> is checked, all available patches will be shown
    from which to select the patches to install.<br>
    If <b>Reload All Patches from Server</b> is checked, all patches will be fetched
    from the server even when they already are locally available from a previous
    download.
    </p>
sl: <p>
    Če ste označili <b>Ročni izbor popravkov</b>, bodo za izbor prikazani
    vsi popravki, ki so na voljo.<br>
    Če ste označili <b>Ponovno prenesi vse popravke s strežnika</b>, bodo preneseni
    vsi popravki, četudi se že shranjeni lokalno od prejšnjega prenosa.
    </p>

en: <p>After clicking <b>New Server</b>, select a local
    installation source instead of an FTP or HTTP server or select
    another FTP or HTTP server. Click <b>Edit Server</b> to edit the location of the
    selected server.</p>
sl: <p>Po kliku na <b>Za izkušene</b> izberite lokalni
    vir namestitve namesto FTP/HTTP strežnika, ali izberite
    drug FTP/HTTP strežnik. Za urejanje lokacije izbranega strežnika
    kliknite <b>Uredi strežnik</b>.</p>

en: <p>Clicking <b>Configure Fully Automatic Update</b>
    opens a dialog in which to configure YOU to check for updates once a day
    and automatically download and install updates when new ones are available
    without the need of user interaction.</p>
sl: <p>S pritiskom na <b>Nastavi samodejno posodobitev</b> odprete
    dialog, v katerem lahko nastavite YSP, da dnevno preverja obstoj novih
    popravkov, ki jih brez uporabnikovega posredovanja tudi prenese in namesti.</p>

en: Welcome to YaST Online Update
sl: Dobrodošli v YaST Spletno Posodobitev

en: Login failed. Check that you have provided
    the correct user name and password.
sl: Prijava ni uspela. Preverite podano
    uporabniško ime in geslo.

en: Initialization failed. Check that
    you have inserted the correct CD.
sl: Inicializacija ni uspela. Preverite,
    da ste vstavili pravi CD.

en: Initialization failed. Try again.
    If failure continues, choose
    another SuSE FTP/HTTP server.
sl: Inicializacija ni uspela. Poskusite ponovno.
    Če se napaka ponavlja, izberite
    drug SuSE FTP/HTTP strežnik.

en: Signature check for patch info files failed.
    Cannot load patch information.
sl: Podpis info datotek popravka se ne ujema.
    Ne morem naložiti podatkov o popravku.

en: URL is invalid.
sl: URL je neveljaven.

en: Patch information retrieval failed.
sl: Prenos podatkov o popravku ni uspel.

en: Time of Scheduled Online Update?
sl: Čas Redne spletne posodobitve

en: &Code:
sl: &Koda:
