online-update - en to nl translation catalogue (95 entries)

en: Scheduled Online Update Enabled
nl: Geplande online update ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Daily at %1:%2
nl: Dagelijks om %1:%2

en: Only Download Patches
nl: Alleen patches downloaden

en: Cannot fetch remote server list. Only user-defined patch
    sources will be available.
    
    Possible solution:
    Check network connection.
nl: Kan de remote server lijst niet ophalen. Alleen gebruiker-gedefinieerde
    patch bronnen zullen beschikbaar zijn.
    
    Mogelijke oplossing:
    Controleer de netwerkverbinding.

en: Unable to read server list from disk.
nl: Kan de serverlijst op de disk niet lezen.

en: Could not write server list to disk.
nl: Kon de serverlijst niet op disk opslaan.

en: Error getting servers.
nl: Fout: servers niet kunnen vinden.

en: YaST2
    Initializing ...
nl: YaST2
    Initialisering...

en: Selection
nl: Selectie

note: dummy message, which will be used in the future, but have to be translated into other languages.
en: Dialing....
nl: Bellen....

en: Hang up....
nl: Ophangen....

en: Could not dial to the Internet. Check your settings.
nl: Kon niet inbellen op internet. Controleer uw instellingen.

en: Could not dial to the Internet. Connect manually.
nl: Kon niet inbellen op internet. Maak aub handmatig een verbinding.

en: Error occured while closing the connection to the Internet.
nl: Fout opgetreden tijdens het sluiten van de internet verbinding.

en: Do not show this message again.
nl: Laat dit bericht niet meer zien.

en: Skip
nl: Overslaan

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Install
nl: Installeer

en: The package "%1" is not a SuSE package.
    Install anyway?
nl: Het pakket "%1" is geen SuSE pakket.
    Toch installeren?

en: There is no connection to the Internet. Trying to connect.
nl: Er is geen internetverbinding. Er wordt geprobeerd een verbinding te maken.

en: Cannot check the packages because no GPG configuration
    or key has been found. SuSE cannot guarantee that the
    packages were created by SuSE.
nl: Kon de pakketten niet controleren omdat er geen enkele
    GPG configuratie of sleutel is gevonden. SuSE kan nu niet 
    garanderen dat de pakketten door SuSE gemaakt zijn.

en: YOU Automatic Mode Setup
nl: YOU automatische mode instelling

en: Automatic update is executed by a daily cronjob. 
    A network connection must be available when
    the update takes place.
nl: De automatische update is door een dagelijkse cronjob uitgevoerd.
    Tijdens deze update dient er een netwerkverbinding
    beschikbaar te zijn.

en: Enable Automatic Update
nl: Automatisch update activeren

en: Time when update is performed:
nl: Tijd van update-uitvoering:

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: No details available.
nl: Geen details beschikbaar.

en: Error
nl: Fout

en: Try again
nl: Opnieuw proberen

en: Skip Patch
nl: Patch overslaan

en: Skip All
nl: Alles overslaan

en: Abort Update
nl: Update afbreken

en: Warning
nl: Waarschuwing

note: Warning text for aborting the update before a patch is installed
en: If you abort the installation now, no patch will be installed.
    Your installation will remain untouched.
nl: Wanneer u de installatie nu afbreekt zal er geen patch geïnstalleerd worden.
    Uw installatie zal ongewijzigd blijven.

note: Warning text for aborting if some patches are installed, some not
en: Patch download and installation in progress.
    If you abort the installation now, the update is incomplete.
    Repeat the update, including the download, if desired.
nl: De patch wordt nu gedownload en geïnstalleerd.
    Wanneer u nu de installatie afbreekt, dan zal de update niet compleet zijn.
    Herhaal zowel de update als het downloaden indien dit noodzakelijk is.

note: Warning text for aborting an installation during the install process
en: If you abort the installation now,
    at least one patch is not installed correctly.
    You will need to do the update again.
nl: Wanneer u de installatie nu afbreekt zal tenminste
    één patch niet correct geïnstalleerd zijn.
    U zult de update opnieuw moeten doen.

note: Warning text for aborting an installation without running SuSEconfig
en: If you abort the installation now, SuSEconfig will
    not be run. The patches have been installed
    correctly, but without running SuSEconfig
    some of them might not work as expected.
nl: Wanneer u de installatie nu afbreekt zal SuSEconfig
    niet starten. De patches zijn correct geïnstalleerd
    maar zonder het draaien van SuSEconfig is het mogelijk
    dat er enkele niet als verwacht zullen gaan werken.

note: Confirm user request to abort installation
en: Really abort YaST Online Update?
nl: Weet u zeker dat u de YaST online update wilt afbreken?

note: Button that will really abort the installation
en: &Abort Update
nl: Update &afbreken

note: Button that will continue with the installation
en: &Continue Update
nl: &Doorgaan met update

en: <b>Summary:</b> %1<br>
nl: <b>Overzicht:</b> %1<br>

en: <b>Packages:</b>
nl: <b>Pakketten:</b>

en: Patch &Details <<
nl: Patch &details <<

en: Patch &Details >>
nl: Patch &details >>

en: Install Patch
nl: Patch installeren

en: Progress Log
nl: Log voortgang

en: Patch Progress
nl: Patch voortgang

en: Total Progress
nl: Totale voortgang

en: &Remove Source Packages after Update
nl: &Verwijder bron-pakketten na update

en: <p>After connecting to the SuSE update server,
    YaST2 will download all selected patches.
    This could take some time. Download details are shown in the log window.</p>
nl: <p>Na een verbinding gemaakt te hebben met de SuSE update server,
    zal YaST2 alle geselecteerde patches gaan downloaden. Dit kost even tijd.
    In het logvenster zullen de download details zichtbaar worden gemaakt.</p>

en: <p>When the download has finished successfully, the
    patches will be installed. The progress is shown in the log window. If there
    are special messages associated with patches, they will be shown in an
    extra dialog when the patch is being installed.</p>
nl: <p>Wanneer de download met succes is uitgevoerd, zullen daarna de patches geïnstalleerd
    gaan worden. Het voortgangsproces zal in het logvenster zichtbaar worden gemaakt. Eventuele op
    de patches betrekking hebbende speciale meldingen zullen, op het moment dat de patch
    geïnstalleerd wordt, in een extra dialoog worden weergegeven.</p>

en: <p>After patches are installed, the downloaded
    data is no longer needed. To delete this data, activate 
    <b>Remove Source Packages after Update</b>.</p>
nl: <p>Nadat de patches geïnstalleerd zijn, zal de gedownloade data
    niet meer nodig zijn. Activeer de optie <b>Verwijder bron-pakketten
    na de update</b> als u deze data verwijderd wilt hebben.</p>

note: using SetContents (define in online_update.ycp)
en: Patch Download and Installation
nl: Patch download en installatie

en: Patch processing failed.
nl: Patch verwerking mislukt.

en: &Username:
nl: &Gebruikersnaam:

en: Authentication Data
nl: Verificatie data

en: &Password:
nl: &Wachtwoord:

en: &Keep Authentication Data
nl: &Bewaar verificatie data

en: &Clear Inputs
nl: Invoer &wissen

en: &Login
nl: &Inloggen

en: Retrieving information about new updates...
nl: De informatie over de nieuwe updates wordt opgehaald...

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: Enter the registration data.
nl: Geef de registratie data op.

en: User-Defined Location
nl: Gebruiker-gedefinieerde locatie

en: Initializing for CD update...
nl: CD update initialisatie...

en: Getting a list of mirror servers...
nl: De lijst met mirror servers wordt opgehaald...

en: There was no update executed up to now.
nl: Er is tot nu geen update uitgevoerd.

en: Last successful update was performed less than one day ago.
nl: De laatste succesvolle update is minder dan één dag geleden uitgevoerd.

en: Last successful update was performed %1 day ago. | Last successful update was performed %1 days ago.
nl[0]: De laatste succesvolle update is %1 dag geleden uitgevoerd.
nl[1]: De laatste succesvolle update is %1 dagen geleden uitgevoerd.

en: System &Information
nl: Systeem &informatie

en: Version: %1
nl: Versie: %1

en: Base Architecture: %1
nl: Basis architectuur: %1

en: Update Configuration
nl: Configuratie bijwerken

en: &Installation source
nl: &Installatiebron

en: Location
nl: Lokatie

en: New Server...
nl: Nieuwe server...

en: Edit Server...
nl: Wijzig server...

en: &Manually Select Patches
nl: Hand&matige patch selectie

en: &Reload All Patches from Server
nl: &Herlaad alle patches van de server

en: &Configure Fully Automatic Update...
nl: Configureer volledige automatische &update...

note: helptext dialog online update start screen
en: <p>YaST Online Update (YOU) is the easy way to get all recommended
    patches and security fixes from a SuSE update server.
    </p>
nl: <p>De YaST online update (YOU) is de makkelijke manier om alle aanbevolen
    patches en beveiligings-updates van een SuSE update server op te halen.
    </p>

en: <p>
    If <b>Manually Select Patches</b> is checked, all available patches will be shown
    from which to select the patches to install.<br>
    If <b>Reload All Patches from Server</b> is checked, all patches will be fetched
    from the server even when they already are locally available from a previous
    download.
    </p>
nl: <p>
    Wanneer de <b>Handmatige patch selectie</b> is aangevinkt, dan zullen alle beschikbare
    patches verschijnen waar men vervolgens de te installeren patches uit kan gaan selecteren.<br>
    Indien <b>Herlaad alle patches van de server</b> is aangevinkt, dan zullen alle patches
    van de server worden opgehaald, zelfs wanneer ze al lokaal aanwezig zijn en dus reeds
    opgehaald tijdens een vorige downloadsessie.
    </p>

en: <p>After clicking <b>New Server</b>, select a local
    installation source instead of an FTP or HTTP server or select
    another FTP or HTTP server. Click <b>Edit Server</b> to edit the location of the
    selected server.</p>
nl: <p>Door op <b>Nieuwe server</b> te klikken kunt u, in plaats van een
    FTP/HTTP-server, een lokale installatiebron selecteren. Ook is een
    andere FTP/HTTP-server te selecteren. Klik op <b>Wijzig server</b>
    om de locatie van de geselecteerde server te wijzigen.</p>

en: <p>Clicking <b>Configure Fully Automatic Update</b>
    opens a dialog in which to configure YOU to check for updates once a day
    and automatically download and install updates when new ones are available
    without the need of user interaction.</p>
nl: <p>Door op <b>Configureer volledige automatische update</b> te klikken zal een
    dialoog zich openen waar YOU dusdanig is te configureren dat het één keer per dag gaat
    controleren of er updates beschikbaar zijn en dat het de nieuwe beschikbare updates vervolgens
    automatisch gaat downloaden en gaat installeren zonder tussenkomst van de gebruiker.</p>

en: Welcome to YaST Online Update
nl: Hartelijk welkom bij de YaST online update

en: Login failed. Check that you have provided
    the correct user name and password.
nl: Login mislukt. Controleer of u de gebruikersnaam
    en het wachtwoord juist heeft opgegeven.

en: Initialization failed. Check that
    you have inserted the correct CD.
nl: Initialisatie is mislukt. Controleer
    of u de juiste CD heeft geplaatst.

en: Initialization failed. Try again.
    If failure continues, choose
    another SuSE FTP/HTTP server.
nl: De initialisatie is mislukt. Probeer het nog eens.
    Kies een andere SuSE FTP/HTTP server
    wanneer het mis blijft gaan.

en: Signature check for patch info files failed.
    Cannot load patch information.
nl: De signatuur controle voor de patch info bestanden is mislukt.
    Kan de patch informatie niet laden.

en: URL is invalid.
nl: Ongeldige URL.

en: Patch information retrieval failed.
nl: Het ophalen van de patch informatie is mislukt.

en: Time of Scheduled Online Update?
nl: Tijd van geplande online update?
