online-update - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Scheduled Online Update Enabled
hr: Uključena automatska Online Dogradnja

en: No
hr: Ne

en: Daily at %1:%2
hr: Svaki dan u %1:%2

en: Only Download Patches
hr: Skini samo zakrpe

en: YaST2
    Initializing ...
hr: YaST2
    Inicijaliziram ...

en: YOU Automatic Mode Setup
hr: YOU Podešavanje automatskog moda

en: Enable Automatic Update
hr: Uključi automatsku dogradnju

en: Time when update is performed:
hr: Vrijeme kad se izvodi dogradnja

en: Hour
hr: Sat

en: Minute
hr: Minuta

en: No details available.
hr: Detalji nisu dostupni.

en: Error
hr: Greška

en: Try again
hr: Pokušaj ponovo

en: Skip Patch
hr: Preskoči zakrpu

en: Skip All
hr: Preskoči sve

en: Abort Update
hr: Prekini dogradnju

en: Warning
hr: Upozorenje

note: Confirm user request to abort installation
en: Really abort YaST Online Update?
hr: Zaista prekinuti Yast Online dogradnju?

note: Button that will really abort the installation
en: &Abort Update
hr: &Prekini dogradnju

note: Button that will continue with the installation
en: &Continue Update
hr: &Nastavi dogradnju

en: <b>Patch:</b> %1<br>
hr: <b>Zakrpa:</b> %1<br>

en: <b>Summary:</b> %1<br>
hr: <b>Sažetak:</b> %1<br>

en: <b>Packages:</b>
hr: <b>Paketi:</b>

en: Install Patch
hr: &Instaliraj zakrpu

en: Time of Scheduled Online Update?
hr: Vrijeme automatske Online dogradnje?
