pam_pwcheck - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: %s contains invalid numerical value: %s.
pl: %s zawiera nieprawidłową wartość numeryczną: %s.

en: Creating %s
pl: Tworzenie %s

en: Cannot open %s: %m
pl: Nie można otworzyć %s: %m

en: Cannot stat %s: %m
pl: Nie można odnaleźć %s: %m

en: Cannot create %s temp file: %m
pl: Nie można utworzyć pliku tymczasowego %s: %m

en: Error while closing old opasswd file: %s
pl: Wystąpił błąd podczas zamykania starego pliku opasswd: %s

en: Error while closing temporary opasswd file: %s
pl: Wystąpił błąd podczas zamykania starego pliku tymczasowego opasswd: %s

en: Old Password:
pl: Stare hasło:

en: New Password:
pl: Nowe hasło:

en: Reenter New Password:
pl: Proszę podać nowe hasło ponownie:

en: Passwords do not match.
pl: Hasła nie zgadzają się.

en: You must choose a new password.
pl: Należy podać nowe hasło.

en: Bad password: a palindrome
pl: Złe hasło: palindrom

en: Bad password: case changes only
pl: Złe hasło: zmieniono tylko wielkość liter

en: Bad password: too similar
pl: Złe hasło: zbyt podobne

en: Bad password: too simple
pl: Złe hasło: za proste

en: Bad password: rotated
pl: Złe hasło: używane poprzednio

en: Bad password: too short
pl: Złe hasło: za krótkie

en: Password will be truncated to %d characters.
pl: Hasło zostanie przycięte do %d znaków.

en: Bad password:
pl: Złe hasło:

en: Password has been used already. Choose another.
pl: Podane hasło było już używane. Proszę podać inne.

en: Cannot get options
pl: Nie można pobrać opcji

en: Dictionary path %s is invalid
pl: Ścieżka do słownika %s jest nieprawidłowa

en: Password change aborted.
pl: Przerwanie zmiany hasła.

en: Password:
pl: Hasło:
