bootloader - en to sk translation catalogue (34 entries)

note: txt_cancel
en: Cancel
sk: Zrušiť

note: txt_reboot
en: Reboot
sk: Reštartovať

note: txt_continue
en: Continue
sk: Pokračovať

note: txt_install
en: Installation
sk: Inštalácia

note: txt_manual_install
en: Manual Installation
sk: Manuálna inštalácia

note: txt_boot_harddisk
en: Boot from Hard Disk
sk: Spustiť systém z pevného disku

note: txt_rescue
en: Rescue System
sk: Záchranný systém

note: txt_memtest
en: Memory Test
sk: Test pamäti

note: txt_bootoptions
en: Boot Options
sk: Možnosti štartu

note: txt_exit_dialog
en: You are leaving the graphical boot menu and
    starting the text mode interface.
sk: Opúšťate grafické menu štartu a spúšťate
    textové používateľské rozhranie.

note: txt_help
en: Help
sk: Pomocník

note: txt_load_kernel_title
en: Starting...
sk: Spúšťam...

note: txt_load_memtest
en: Loading memtest86
sk: Načítavam memtest86

note: txt_info_title
en: Boot loader
sk: Správca štartu

note: txt_error_title
en: I/O error
sk: Chyba V/V

note: txt_change_disk_title
en: Change Boot Disk
sk: Zmena štartovacej diskety

note: txt_password_title
en: Password
sk: Heslo

note: txt_harddisk
en: Hard Disk
sk: Pevný disk

note: txt_harddisk_title
en: Hard Disk Installation
sk: Inštalácia na pevný disk

note: txt_hd_diskdevice
en: Disk Device (scan all disks if empty)
sk: Zariadenie disku (nájdi disky, ak prázdne)

note: txt_directory
en: Directory
sk: Priečinok

note: txt_ftp_title
en: FTP Installation
sk: FTP Inštalácia

note: txt_password
en: Password
sk: Heslo

note: txt_user1
en: User (anonymous login if empty)
sk: Používateľ (ak prázdne, použiť anonymné prihlásenie)

note: txt_nfs_title
en: NFS Installation
sk: NFS Inštalácia

note: txt_user2
en: User (using "guest" if empty)
sk: Používateľ (ak prázdne, použiť "guest")

note: txt_smb_title
en: SMB (Windows Share) Installation
sk: SMB (Windows zdieľanie) Inštalácia

note: txt_http_title
en: HTTP Installation
sk: HTTP Inštalácia

note: txt_driver_update
en: Driver
sk: Ovládač

note: txt_domain
en: Domain
sk: Doména

note: txt_language
en: Language
sk: Jazyk

note: txt_noapic_install
en: Installation--IOAPIC Disabled
sk: Inštalácia - IOAPIC vypnuté

note: txt_yes
en: Yes
sk: Áno

note: txt_no
en: No
sk: Nie
