NetworkManager-vpnc - en to da translation catalogue (15 entries)

en: _Secondary Password:
da: _Sekundær Nøgle:

en: _Username:
da: _Brugernavn:

en: _Domain:
da: _Domæne:

en: _Password:
da: _Nøgle:

en: Connect _anonymously
da: Tilslut _anonymt

en: Connect as _user:
da: Tilslut som _bruger:

en: _Group Password:
da: _Gruppe nøgle:

en: <b>Connection Name</b>
da: <b>Navn på forbindelse</b>

en: <b>Optional Information</b>
da: <b>Andre oplysninger</b>

en: <b>Required Information</b>
da: <b>Påkrævede oplysninger</b>

en: Please enter the information provided by your system administrator below. Do not enter your password here as you will be prompted when connecting.
da: Indtast oplysninger fra din systemadministrator nedenfor. Du skal ikke indtaste din nøgle her da du bliver spurgt om den ved forbindelse.

en: The VPN login failed because the VPN program could not be started.
da: VPN-tjenesten fejlede fordi VPN programmet ikke kunne starte.

en: The VPN login failed because the VPN program could not connect to the VPN server.
da: VPN-tjenesten fejlede fordi VPN programmet ikke kunne forbinde tilVPN knudepunktet

en: The VPN login failed because the VPN configuration options were invalid.
da: VPN-tjenesten fejlede fordi VPN indstillingerne var ugyldige.

en: The VPN login failed because the VPN program received an invalid configuration from the VPN server.
da: VPN-tjenesten fejlede fordi VPN programmet modtog ugyldige indstillingen fra VPN værts-maskinen
